„Vita:Adatvagyon-gazdalkodas11” változatai közötti eltérés

A Miau Wiki wikiből
 
1. sor: 1. sor:
 
=Kommunikációs rendszerek és hálózatok=
 
=Kommunikációs rendszerek és hálózatok=
  
*Jeles: Jegyzet készítése, ahol minden kétséget felvető szó meg van magyarázva és minden gondolatmenetet végig kell vinni és le kell zárni, különböző támogatási formákat használni a könnyebb megértés érdekében pl.: feladat, példa, lábjegyzet, ábra, kép, hangzó anyag, képaláírás, ugrópont, teszt készítése megoldókulccsal, szakértői rendszer stb... Nyelvtani problémák feltárása. A kulcsszavak és a segédkifejezések kijelölése, és pontos megmagyarázása, hogy mindenki számára érthető legyen, és ne vessen fel újabb megértési problémákat.   
+
*Jeles: Jegyzet készítése, ahol minden kétséget felvető szó meg van magyarázva és minden gondolatmenetet végig kell vinni és le kell zárni, különböző támogatási formákat használni a könnyebb megértés érdekében pl.: feladat, példa, lábjegyzet, ábra, kép, hangzó anyag, képaláírás, ugrópont, teszt készítése megoldókulccsal, stb... Azoknál a szavaknál, amik önmagukban is megértési problémát vetnek fel, ott szakértői rendszer készítése. Nyelvtani problémák feltárása. A kulcsszavak és a segédkifejezések kijelölése, és pontos megmagyarázása, hogy mindenki számára érthető legyen, és ne vessen fel újabb megértési problémákat.   
  
 
*Jó: A jegyzetben ki vannak jelölve a kulcsszavak illetve a segédkifejezések, meg vannak magyarázva a szavak, amelyek kapcsán kétség merült fel a pontos megértés érdekében, minden szál le van zárva, de kevés a megfelelő támogatási forma, amik segítik a könnyebb megértést.
 
*Jó: A jegyzetben ki vannak jelölve a kulcsszavak illetve a segédkifejezések, meg vannak magyarázva a szavak, amelyek kapcsán kétség merült fel a pontos megértés érdekében, minden szál le van zárva, de kevés a megfelelő támogatási forma, amik segítik a könnyebb megértést.

A lap jelenlegi, 2009. január 9., 10:40-kori változata

Kommunikációs rendszerek és hálózatok

  • Jeles: Jegyzet készítése, ahol minden kétséget felvető szó meg van magyarázva és minden gondolatmenetet végig kell vinni és le kell zárni, különböző támogatási formákat használni a könnyebb megértés érdekében pl.: feladat, példa, lábjegyzet, ábra, kép, hangzó anyag, képaláírás, ugrópont, teszt készítése megoldókulccsal, stb... Azoknál a szavaknál, amik önmagukban is megértési problémát vetnek fel, ott szakértői rendszer készítése. Nyelvtani problémák feltárása. A kulcsszavak és a segédkifejezések kijelölése, és pontos megmagyarázása, hogy mindenki számára érthető legyen, és ne vessen fel újabb megértési problémákat.
  • Jó: A jegyzetben ki vannak jelölve a kulcsszavak illetve a segédkifejezések, meg vannak magyarázva a szavak, amelyek kapcsán kétség merült fel a pontos megértés érdekében, minden szál le van zárva, de kevés a megfelelő támogatási forma, amik segítik a könnyebb megértést.
  • Közepes: ki vannak jelölve és meg vannak magyarázva a kulcsszavak, illetve a segédkifejezések, minden szál le van zárva, de nincs elegendő támogatási forma (még kevesebb mint a jó érdemjegy eléréséhez szükséges támogatási formák) .
  • Elégséges: ki vannak jelölve a kulcsszavak a segédkifejezések, meg vannak magyarázva, de nincs minden szál lezárva, kevés a magyarázó szöveg, kép, ábra.
  • Elégtelen: nincsenek megmagyarázva a kulcsszavak és a segédkifejezések, nincsenek támogatási formák.