HR:project

A Miau Wiki wikiből
A lap korábbi változatát látod, amilyen PHajna (vitalap | szerkesztései) 2009. május 27., 13:26-kor történt szerkesztése után volt. (A feladat megoldás jelenlegi helyzete és ennek értékelése)

Forrás

XLS

A tervezett alkalmazás/megoldás címe

Megvalósult projectek elemzése nyereségesség szempontjából


Választott témám: a gyógyszer- és élelmiszeriparban megvalósult projektek (értem ez alatt a tervezéstől a kivitelezési munkálatokig) összehasonlítása nyereségesség szempontjából. Azért esett erre a témára választásom, mert cégünk vezetésének alapvető célkitűzése a gyártott termék, a nyújtott szolgáltatás kifogástalan minőségének folyamatos biztosítása az optimális nyereségszint elérése mellett. Valamennyi szakemberünk azért dolgozik, hogy a szerződésből és a vonatkozó előírásokból adódó minőségi elvárásokat megrendelőink teljes megelégedettségére teljesítsük. Ennek érdekében vezettük be és működtetjük az MSZ EN ISO 9001 szabvány követelményeinek megfelelő minőségügyi rendszert. A rendszer hatékony működtetéséért a minőségügyi vezető a felelős, aki rendelkezik mindazon jogkörrel , ami szükséges a minőségügyi problémák megelőzéséhez. Legfontosabb működési területeink: gyógyszeripar, vegyipar, élelmiszeripar, üdítőital és ásványvíz üzemek. Szolgáltatásaink és termékeink: fővállalkozás, technológiai szerelési szolgáltatás, berendezések, tárolótartályok, nyomástartó edények és rendszerek tervezése, gyártása, javítása, műszaki tervezés.

Cégünk vezetése a projektek megkezdése előtt, illetve annak lefolyása alatt folyamatosan elemzi és ellőnörzi a helyszínen az előírt feladat- és hatáskörök szakszerűellátását, ezek színvonalát és a megoldásra váró vagy nyitott kérdéseket.

A tervezett megoldás adatvagyonának bemutatása (ANYAG)

Objektumok (sorok)

Attribútumok (X, Y oszlopok)

A feladat által érintett célcsoportok

A feladat megválaszolása kapcsán várható hasznosság

A saját megoldás bemutatása (MÓDSZER)

Az eredmények értelmezése (EREDMÉNY)

Ajánlások megfogalmazása (KÖVETKEZTETÉS)

Az információ többletérték lehetőségének levezetése (VITA)

Lépcsős függvény átforgatása szakértői rendszerként értelmezhető táblázatba

Kapcsolódó, ill. konkurens megoldások, dokumentumok

nyilatkozat és kitöltési segédlet